Mini Electric je jednofázová elektrická odsávačka materského mlieka, navrhnutá pre dojčiace matky, ktoré odsávajú len príležitostne. Nastaviteľná intenzita vákua

podľa potrieb matky, jednoduché ovládanie. Napájanie : sieť/batéria.

Odsávačku si môžete prenajať po mailovej (pidimini@pidimini.sk) alebo telefonickej (0944 331 500) dohode. Suma za prenájom je 1 € na deň,  je nutné zaplatiť vopred vratnú zálohu 20 €, pri podpise zmluvy o prenájme. Táto suma vám bude vrátená pri odovzdaní odsávačky a jej príslušenstva v nepoškodenom stave.

 

Mám záujem o prenájom

 

 

 

 

SWING  je dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka, navrhnutá pre matky, ktoré majú problém s dojčením a potrebujú odsávať mlieko častejšie. Odsávačka má prvú fázu – stimulačnú a druhú fázu – odsávaciu. Táto odsávačka je výkonnejšia ako Mini Electric, je vhodná na denné použitie, 3x – 5x denne, je pohodlná a šetrná – možnosť nastavenia intenzity odsávania.

Odsávačku si môžete prenajať po mailovej (pidimini@pidimini.sk) alebo telefonickej (0944 331 500) dohode. Suma za prenájom je 1,50 € na deň, je nutné zaplatiť vopred vratnú zálohu 20 €, pri podpise zmluvy o prenájme. Táto suma vám bude vrátená pri odovzdaní odsávačky a jej príslušenstva v nepoškodenom stave.

 

Mám záujem o prenájom

 

Kedy je vhodné použiť odsávačku materského mlieka?

  1. neskorý nástup laktácie (pôrod cisárskym rezom, protrahovaný pôrod)
  2. nedostatočná alebo znížená tvorba mlieka
  3. bolestivé, poranené bradavky
  4. sacie problémy bábätka
  5. nedonosené alebo choré dieťa
  6. separácia matky od dieťaťa

Dvojfázové odsávanie je vedecky podložená technológia výrobcu Medela, ktorá napodobňuje sací rytmus dieťaťa: 1.fáza stimulačná (spustenie mlieka), 2.fáza odsávacia (odsávanie mlieka).