Mini Electric je jednofázová elektrická odsávačka materského mlieka, navrhnutá pre dojčiace matky, ktoré odsávajú len príležitostne. Nastaviteľná intenzita vákua podľa potrieb matky, jednoduché ovládanie. Napájanie : sieť/batéria.

Odsávačku si môžete prenajať u nás na predajni, na ulici Krivá 9 v Košiciach. Suma za prenájom je 10 € na mesiac, je nutné zaplatiť vopred vratnú zálohu 20 €, pri podpise zmluvy o prenájme. Táto suma vám bude vrátená pri odovzdaní odsávačky a jej príslušenstva v nepoškodenom stave.

 

Mám záujem o prenájom

 

Symphony Plus je dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka. Ponúka profesionálny výkon – najvyšší odsávací výkon medi nemocničnými a rentálnymi odsávačkami. Odsávačka Symphony Plus je určená pre použitie viacerými mamičkami v nemocnici alebo na prenájom domov. Je ideálnou pre dlhodobé a časté odsávanie materského mlieka.

Pamäťová karta uchováva posledné nastavené hodnoty vákua. Tichá a mimoriadne šetrná k prsnému tkanivu. Je preukázané, že Symphony Plus odsaje viac materského mlieka za kratšiu dobu než ostatné odsávačky.

 

Mám záujem o prenájom

 

Kedy je vhodné použiť odsávačku materského mlieka?

  1. neskorý nástup laktácie (pôrod cisárskym rezom, protrahovaný pôrod)
  2. nedostatočná alebo znížená tvorba mlieka
  3. bolestivé, poranené bradavky
  4. sacie problémy bábätka
  5. nedonosené alebo choré dieťa
  6. separácia matky od dieťaťa

Dvojfázové odsávanie je vedecky podložená technológia výrobcu Medela, ktorá napodobňuje sací rytmus dieťaťa: 1.fáza stimulačná (spustenie mlieka), 2.fáza odsávacia (odsávanie mlieka).

Suma za prenájom je 2,60 € na deň. K odsávačke zapožičiame aj odsávaciu súpravu. Vopred je nutné zaplatiť vratnú zálohu 50 € pri podpise zmluvy o prenájme. Táto suma Vám bude vrátená pri odovzdaní odsávačky  a jej príslušenstva v nepoškodenom stave.