Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Jednorazová podložka Sensillo 60×60 – 10 ks biela

3.44 s DPH (2.87 bez DPH)

Jednorazová podložka Sensillo. Podložka má 2 vrstvy. Vonkajšia strana je vyrobená zo špeciálnej netkanej textílie, vnútorná strana je z PVC. Rozmery: 60×60 cm. Zloženie: vonkajšia strana: netkaná textília, vnútorná strana: PVC. V balení 10 ks.

Prebaľovacia podložka Akuku 70×50 modrá s autíčkami

8.14 s DPH (6.78 bez DPH)

Mäkká prebaľovacia podložka Akuku. Vrchná vrstva je z príjemnej froté bavlny, spodná strana z voskovaného plátna PVC. Výplň tvorí 4 mm mäkká polyesterová pena. V balení – 1 ks. Rozmery: cca 70×50 cm. Zloženie: froté materiál (82% bavlna, 18% polyester), polyesterové pena, voskované plátno PVC.

Prebaľovacie podložky Linteo Baby 5ks

2.69 s DPH (2.24 bez DPH)

Detské prebaľovacie podložky Linteo Baby sú vhodné na doma i cestovanie. Súčasťou podložky je spodná nepriepustná vrstva proti presiaknutiu. Prostredná vrstva zaisťuje maximálne vstrebanie tekutiny a poskytuje pocit sucha po celú dobu prebaľovaní. Horná vrstva je vyrobená z netkanej textílie s embosem (pravidelné ryhy), ktoré spôsobujú rovnomerné vstrebanie tekutiny. Potvrdenie štátneho zdravotného ústavu garanguje kvalitu a bezpečnosť tohto výrobku.Obsah balenie 5 kusov.